SZAKELADÓ-PÉNZTÁROS

Feladatok:

  1. A vevők magas szintű kiszolgálása
  2. Áru átvétele és feltöltése
  3. Pénztárgép kezelés
  4. Nyitási és zárási feladatok ellátása
  5. Reklamáció kezelés
  6. Árak ellenőrzése, árváltozás pontos végrehajtása

Csatlakozz hozzánk, ha:

  1. Szívesen és jól kommunikálsz
  2. Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  3. Számítástechnikai alapismeretekkel rendelkezel
  4. Van kereskedelmi tapasztalatod

Amit kínálunk:

  1. Bejelentett munkaviszony
  2. Heti 40 órás munkaviszony (8órás)
  3. Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  4. Kulturált munkakörülmények
  5. Versenyképes jövedelem
  6. Teljesítményarányos bónuszrendszer

Munkavégzés helye:

  1. Soroksár City Market, 1239 Budapest, Bevásárló u. 8 (M5 Ikea mellett)
  2. Újbuda Center, 1117 Budapest, Hengermalom út 19-21

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérem küldj egy fényképes önéletrajzot bérigény, munkaidő és a preferált áruházunk megjelölésével az alábbi e-mail címre: allashirdetes@officedepot.hu